Якісний клінінг всіх типів приміщень

Новинки в прибиранні - Серед них робот-пилосос для повністю автоматичного миття скла

Професійний клінінг - сфера, яка почала розвиватися не так давно. Але завдяки технічному прогресу щодня з'являється безліч винаходів, призначених для полегшення цієї роботи. У листопаді, на присвяченій цьому виставці, світ побачить новинки, які незабаром почне застосовувати в домашньому господарстві.

Серед них робот-пилосос для повністю автоматичного миття скла. Пристрій засмоктує всі забруднення, рухається склом вертикально. Працює він від електрики, але у разі непередбаченого відключення прилад здатний працювати ще п'ятнадцять хвилин завдяки бортовому акумулятору.

Роботу оснастили полірувальною поверхнею з мікрофібри та гумовими щітками. Майже двадцять тисяч моторних лопат дозволяє йому чистити вікно максимально ефективно. Сенсори дозволяють впізнавати безрамне скло та повертати у певному місці, бампер захищає віконну раму під час руху робота.

Робот-прибиральник має довгий шнур, пульт керування, працює тихо. Він вам сподобається!

Ще одним дивом професійної техніки для прибирання стане підлогомийна машина типу, що штовхається. Працюватиме вона як від мережі, так і від акумулятора, матиме високу продуктивність, роздільні баки для чистої та брудної рідини.

Винахідники не залишили без уваги і віник, який замінили підмітальною машиною з комфортним місцем для оператора. Машина працює у приміщеннях та на повітрі.

Килимові покриття теж можна буде очищати за допомогою техніки, яка керується оператором, яка прибере до тисячі квадратів за годину. Її єпархія – щоденне та генеральне прибирання.

Випробувати на собі вам запропонують високоманеврену машину для підлоги, що здійснює вологе прибирання шести тисяч квадратних метрів. Агрегат виділяється автоматичною системою дозування миючого засобу, зниженим рівнем шуму, автоматичним підйомом щіткового вузла, автовідключення подачі води та щіткового вузла при зупинці, лічильником робочих годин.

Моп залишається поза долею через появу автоматизованої машини для чищення підлог. Її ефективність та швидкість вища у три-чотири рази. Забруднення вона збирає у спеціальний бак, а не розмазує по підлозі. Коштує недорого, проста в експлуатації – що ще потрібне?

Акумуляторна машина для підлоги миттєво прибере площу середніх розмірів. Ідеальна для клінінгу медустанов, невеликих магазинів, виробничих цехів, офісів, торгових центрів, готелів, ресторанів, освітніх закладів.

І це ще не весь перелік винаходів. Щоб побачити все, потрібно відвідати виставку, яка, до речі, відбуватиметься у Москві.

Белый каталог сайтов \ Безкоштовний каталог сайтів