Якісний клінінг всіх типів приміщень

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

Такий важливий та довгоочікуваний ремонт нарешті закінчився, але його наслідки не лише оновлений та освіжений інтер'єр, а й пил, сміття та бруд, якими так не хочеться займатися. Наша клінінгова компанія ЧистоТак у Вашому розпорядженні. Ми швидко, якісно та з максимальним комфортом для Вас проведемо комплексне прибирання приміщень після ремонту.

Перелік робіт, за домовленістю із замовником, включає видалення пилу, бруду, слідів фарбування та побілки з підлоги та різних твердих поверхонь, миття підвіконь, батарей, міжкімнатних дверей, чищення меблів та килимів, миття вікон, засклених лоджій та балконів, полірування гладких дерев'яних поверхонь, миття плитки, лінолеуму та інших поверхонь високоефективними засобами, миття та дезінфекцію санвузлів.

Повний перелік робіт, а також зручний Вам час та терміни обумовлюються попередньо, після чого команда досвідчених, спеціально навчених працівників приймає на себе всі турботи, використовуючи власне обладнання та набір спеціальних засобів, надаючи можливість відпочити.

Белый каталог сайтов \ Безкоштовний каталог сайтів