Якісний клінінг всіх типів приміщень

Хімчистка диванів, меблів та килимів

Хімчистка диванів, меблів та килимів

Як відомо, м'які меблі, килими та килимові покриття, це не тільки краса та затишок Вашої оселі, але джерело проблем пов'язаних з доглядом за ними. Плями, бруд, пил псують зовнішній вигляд цих виробів, а специфіка їх виготовлення та форми обмежує можливості видалення бруду з їхньої поверхні звичайним шляхом. Ми раді допомогти Вам з усіма проблемами, що виникли!

Наша компанія надає широкий спектр послуг з чищення, видалення пилу та виведення плям з м'яких меблів, килимів та килимових покриттів, хімчистка диванів. Ми надаємо свої послуги у таких містах як Полтава, Харків та Кременчук Наші працівники використовують високоефективні засоби, що дозволяють в оптимальні терміни очистити поверхні, не пошкоджуючи їх. Така чистка дозволить Вам надовго зберегти Ваші меблі та килими красивими та свіжими та попередить накопичення в них пилу, що викликає забруднення повітря у Вашій квартирі. Крім того, самостійне очищення поверхні побутовими засобами не завжди може видалити всі забруднення і може пошкодити поверхню, що очищається, але наші співробітники, завдяки своєму досвіду, спеціальному навчанню і наявності великого асортименту засобів для чищення, впораються з усіма забрудненнями не зіпсувавши, а навпаки освіживши зовнішній вигляд виробів. .

Регулярне хімічне чищення м'яких меблів та килимів у Вашому будинку – запорука їхньої тривалої служби, Вашого здоров'я та затишку Вашого будинку.

Белый каталог сайтов \ Безкоштовний каталог сайтів