Якісний клінінг всіх типів приміщень

Прибирання під'їздів

Прибирання під'їздів

Під'їзди без стаціонарної прибиральниці – біль голови мешканців. За сучасного темпу життя, не кожен особливо хоче прибирати під'їзди, сходові клітини або мити ліфти. Однак і жити в багнюці дуже неприємно. Наша клінінгова компанія допоможе Вам. Ми здійснюємо комплексні прибирання під'їздів у Харкові.

Спектр робіт з прибирання під'їзду попередньо обговорюється, але, як правило, включає низку різних робіт. Серед інших слід підкреслити: миття підлоги та видалення з неї складних забруднень, миття стін, підвіконь, плінтусів, видалення павутини, миття вікон, рам, дверей, поручнів, дезінфекція, миття ліфта.

Прибирання під'їзду може проводитися одноразово або постійно. Ми - команда професіоналів, які володіють досвідом, спеціальними знаннями, а також високопродуктивним обладнанням та цілим набором ефективних миючих засобів. Адже весь пил, бруд і мікроби, що приносяться з вулиці Вами та Вашими сусідами, так чи інакше, залишається на сходах і, за відсутності регулярного вологого прибирання, потрапляє і у Ваш будинок, несучи небезпеку. Ми наведемо чистоту у Вашому під'їзді швидко та якісно, ​​зробивши його комфортним для Вашого проживання та безпечним для Вашого здоров'я.

Белый каталог сайтов \ Безкоштовний каталог сайтів