Якісний клінінг всіх типів приміщень

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання

Сучасний ритм життя залишає нам так трохи вільного часу і його зовсім не хочеться проводити за прибиранням. Саме для цього і існує наша компанія – щоб звільнити Ваше дозвілля для Вас та подарувати Вам радість повноцінного відпочинку з сім'єю, близькими та друзями, а клопіт із прибирання ми візьмемо на себе.

Наша компанія ЧистоТак пропонує Вам послуги з проведення генерального прибирання житлових приміщень різної площі – квартири, котеджі та ін. Спеціально навчені, досвідчені працівники нашої фірми проводять широкий спектр робіт із прибирання, а саме: видалення пилу з різних поверхонь предметів інтер'єру (плінтусів, підвіконь, батарей); видалення пилу із побутової техніки; миття дверей та дверних прорізів; ретельне видалення пилу та бруду зі скляних поверхонь, дзеркал та надання їм блиску; роботи зі збирання балконів, лоджій; вологе прибирання підлоги, панелей.

Залежно від бажання замовника ми також проводимо ретельне чищення м'яких меблів, килимів та килимових покриттів із застосуванням високоефективних засобів. Також нами проводяться прибирання кухні та санвузлів з відповідним чищенням та дезінфекцією. Ми раді перекласти на себе цю тривалу та складну роботу надаючи Вам можливість відпочити та насолодитися чистотою та затишком Вашої оселі.

Белый каталог сайтов \ Безкоштовний каталог сайтів