Якісний клінінг всіх типів приміщень

Прибирання торгових приміщень та комплексів

Торгові приміщення

У сучасному місті торгові комплекси мають широкий попит, у зв'язку з цим за ними необхідний особливий догляд. Підтримання чистоти в приміщеннях з великою прохідністю – завдання нелегке. Наша клінінгова компанія буде рада допомогти Вам у підтримці бездоганної чистоти. Усі роботи в торгових приміщеннях та комплексах будуть проводитися командою висококваліфікованих та досвідчених працівників, озброєних ефективними спеціалізованими засобами для здійснення швидкого, якісного та багатостороннього прибирання Вашого торгового приміщення чи комплексу.

Прибирання торгових приміщень і комплексів включає, як правило, вологе прибирання підлоги, видалення забруднень з твердих поверхонь (радіаторів, плінтусів, підвіконь, рам тощо), чищення та санітарну обробку санвузлів, видалення пилу з вертикальних поверхонь і павутини зі стель. Також, відповідно до домовленості, будуть вимиті вікна, проведено чищення килимових покриттів та м'яких меблів спеціальними засобами, які допоможуть Вам зберегти їх свіжий зовнішній вигляд та збільшити термін їх експлуатації.

Послуги нашої компанії – вирішення Ваших проблем, гарантія чистоти, якості, оперативності та уважного підходу до Ваших побажань, запорука Вашого спокою у всіх питаннях чистоти.

Белый каталог сайтов \ Безкоштовний каталог сайтів